Porównanie wyciskarki Kuvings C9500 z B6000

Dwie wyciskarki firmy Kuvings stworzone w celu tworzenia soków. Czym różni się model C9500 od B6000? Jak wyglądają i która z nich jest bardziej dopracowana?

Forma

Modele C9500 Kuvings różni się od B6000 małymi detalami z wyglądu. Korek niekapek zmienił swoją formę i jest bardziej nowoczesny. Włącznik zmienił swoje miejsce i teraz znajduje się bardziej z boku maszyny. Również wentylator został przemieszczony. Całościowo wyciskarka Kuvings C9500 jest smuklejsza i ładniejsza od modelu B6000.

Środek maszyny

Silnik w obu modelach jest ten sam – mocny, solidny 240 watowy. Jest to najmocniejszy silnik wśród wyciskarek pionowych na rynku. W modelu C9500 zmianie uległ ślimak, który jest teraz znacznie lżejszy poprzez wydrążenie w jego dolnej części, w której obecnie gromadzi się pulpa. W wyciskarce Kuvings B6000 pulpa zostawała w misie do momentu znalezienia ujścia, ale też zdarzało się tak, że pulpa dostawała się do soku, co psuło jego klarowność i wpływało negatywnie na teksturę soku. Sam kształt ślimaka w modelu C9500 został nieznacznie zmieniony, a dolny otwór w sitku został uszczelniony, co sprawiło, że sok nie wydostaje się na zewnątrz wyciskarki, co miało czasami miejsce w B6000 podczas włożenia składników nazbyt szybko.

Ten wpis został opublikowany w kategorii Bez kategorii. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *