Delektuj się świeżo wyciskanym sokiem każdego dnia

Wyciskanie i picie soków stanowi świetną alternatywę dla tak chętnie podejmowanych przez „dbające” o zdrowie osoby. Pożywny warzywny, lub owocowy sok stanowi nie tylko niezbędne źródło witamin, ale również potrzebnych substancji odżywczych takich jak selen, magnez, czy żelazo.

WYCISKAJ SOKI O KAŻDEJ PORZE DNIA I NOCY

Przez wiele lat przygotowanie soków związane było z użytkowaniem topornej i głośnej sokowirówki. Pomimo tego, że służyła ona tworzeniu pełnowartościowych soków, nie spełniała swojego zadania. Pulpa owocowo- warzywna pozostająca po wyciskaniu w większości składała się właśnie z najważniejszych mikro- i makroelementów.

AKTUALNE TRENDY

Rozwój technologii sprawił, że aktualnie korzystać można z wyciskarek takich jak KUVINGS B6000 z https://zdroweimarkowe.pl . Jest to nowoczesna wyciskarka, która nie wymaga wstępnego krojenia składników, dzięki czemu chroni je przed szkodliwym utlenianiem w warunkach atmosferycznych.

Niewątpliwą zaletą urządzenia jest sposób produkcji soku. Przygotowane składniki nie są rozrywane, lecz początkowo szatkowane, a następnie miażdżone i wyciskane, dzięki czemu użytkownik otrzymuje maksimum zdrowego soku. Przeciwdziałanie przegrzaniu silnika, czy inteligentne zamykanie wyciskarki, to rozwiązania, które dodatkowo umilają wyciskanie.

Ten wpis został opublikowany w kategorii Bez kategorii. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *